Objednávka zapůjčení kol v kraji Vysočina

Vážený zákazníku,
děkujeme za vaše rozhodnutí využít půjčoven jízdních kol v síti Českých drah v Kraji Vysočina.

Celoročně můžete využít službu vypůjčení kola v mnoha stanicích a službu vrácení kola ve 24 stanicích (seznam stanic pro Kraj Vysočina je zde).

Vypůjčení můžete objednat vyplněním formuáře (viz níže), případně telefonicky na čísle 725 754 757 (Po – Pá v době 7 – 13 hodin). V ostatních časech bude Vaše rezervace vyřízena následující pracovní den. Mimo uvedenou dobu si můžete rezervovat kola na telefonních číslech nebo e-mailových adresách přímo v železničních stanicích – viz výpůjční místa).Jméno: Příjmení:
Ulice, čp: PSČ:
Město: Stát:
Telefon: E-mail:
Číslo IN-karty/karty RAIL PLUS:

Datum vypůjčení:  v  hodin
Datum vrácení:  v  hodin
Místo vypůjčení:
Místo vrácení:
Pánských kol:
Dámských kol:
Dětských kol:
Přívěsných vozíků:
Koloběžek:

Přepište prosím tento kontrolní kód:
Kontrolní kód

Poznámka:

Vysvětlivky:

* Po předchozí domluvě na telefonu 607 709 683 nebo na e-mailu NMMospokl@zap.cd.cz je možno sjednat rezervaci či zapůjčení kola také ve stanicích Přibyslav a Havlíčkův Brod.


** Po předchozí domluvě na telefonu 725 754 757 nebo na e-mailu TECospokl@zap.cd.cz je možno sjednat zapůjčení kola také ve stanicích Jihlava, Náměšť nad Oslavou a Jindřichův Hradec.


*** Po předchozí domluvě na telefonu 601 389 114 nebo na e-mailu SNSospokl@zap.cd.cz je možno sjednat zapůjčení kola také ve stanici Ledeč nad Sázavou.


Ve stanici Ledeč nad Sázavou provádí odbavení výpravčí. V době 15 minut před odjezdem vlaku se výpravčí musí věnovat dopravním povinnostem a odbavení cestujících jízdními doklady. Při plánování vaši cesty tedy počítejte s dostatečnou časovou rezervou.